Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložiť inzerát zadarmo


Zaregistrujte sa zdarma

Moje inzerátyPodmienky využívania služieb na portáli ibyty.sk

 1. .
 2. Prípadne pripomienky nápady alebo vylepšenia nám píšte na info@ibyty.sk
 3. Portál umožňuje bezplatne zverejňovať a vyhľadávať ponuky a dopyty predaja, kúpy, prenájmu a najmú nehnuteľnosti súkromným osobám a podnikateľským subjektom, ďalej len Užívateľ.
 4. Na serveri www.ibyty.sk je zakázané inzerovať (zákaz platí aj bez ohľadu Topování a iných reklám):
  • je zakázané používať v texte inzerátu odkazy na webové stránky, emailové adresy, telefónneho čísla
  • je zakázané používať v nadpise či popise len veľké písmená
  • prostriedky na chudnutie, multilevel systémy, pyramídové hry, provízne systémy emailingové systémy a iné bezprácne zárobky
  • práca s možnosťou platby dopredu
  • kopírovanie letákov, dopisov, diskiet, vkladanie letákov do obálok a podobné podvodné systémy
  • inzeráty typu "napíš mi a ja ti poviem ako zarobiť 1000 eur za týždeň" lieky, prášky a rôzne preparáty zakázané štátom je predávať a distribuovať vrátane liekov na predpis
  • kopírovanie diskiet, CD, DVD avi prác, ktorých podmienkou je poplatok vopred
 5. inzeráty bez zjavného obsahu, t.j. napríklad "Ponúkam prácu, viac informácii na telefóne / emaile."
 6. Inzerát môže byť uvedený len v jednej kategórii, je zakázané vložiť jeden inzerát viackrát do viacerých kategórií. Inzeráty predaja / ponuky patria do "ponuky", inzeráty dopytu / nákupu patria do "dopytu".
 7. Na serveri je zakázané inzerovať Nič nehovoriace inzeráty typu "Zarobte veľa peňazí, viac informácií cez email" a podobne. Pokiaľ sa na serveri objaví "zakázaný" inzerát, bude zmazaný bez povinnosti uhradiť užívateľovi zaslanú čiastku za topovanie inzerátu. Ak podáte dva rovnaké inzeráty, je ten starší označený systémom ako duplicitné a vymaže sa.
 8. Fotografie umiestnené pri inzeráte nesmú byť erotického charakteru alebo nesmú zobrazovať intímne časti ľudského tela. Ďalej nesmú byť výhražné, klamlivé, urážlivé.
 9. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vykonať nevyhnutné zmeny v inzeráte, prípadne inzerát vôbec nezverejniť, prípadne inzerát odstrániť z ponuky, ak bude v rozpore s platnými zákonmi Slovenskej republiky alebo pravidlami portálu ibyty.sk alebo dobrými mravmi.
 10. Prevádzkovateľ má právo zmazať alebo presunúť inzerát pokiaľ je inzerát vložený do nesprávnej sekcie s ohľadom na text inzerátu alebo inzerát budí dojem, že užívateľom je iná právnická alebo fyzická osoba. Prevádzkovateľ má právo zmazať inzerát aj pri podozrení, že inzerát odporuje podmienkam portálu ibyty.sk.
 11. Prevádzkovateľ iba sprostredkováva kontakt medzi predávajúcim a kupujúcim a medzi prenajímateľom a nájomcom a nepreberá tak žiadne záruky za kvalitu, pôvod, dodanie, odobranie, zaplatenie a podobne.
 12. Prevádzkovateľ funguje iba ako sprostredkovateľ medzi kupujúcim a predávajúcim a medzi prenajímateľom a nájomcom, nepreberá žiadne záväzky ani záruky za predávané predmety a služby.
 13. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za zneužitie osobných dát užívateľa uvedených v inzeráte, alebo získaných nelegálnym preniknutím do systému stránok treťou osobou. Užívateľ súhlasí s anonymným užitím registračných a štatistických údajov.
 14. Užívateľ súhlasí v zmysle zákona o niektorých službách informačnej spoločnosti s tým, že prevádzkovateľ je oprávnený zasielať užívateľovi akékoľvek e-mailové správy, obsahujúce informácie o novinkách, ktoré portál ibyty.sk ponúka.
 15. Užívateľ nesmie jeden podobný alebo rovnaký inzerát vložiť viackrát.
 16. Tieto podmienky nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky zmeniť.
Ďakujeme za rešpektovanie pravidiel a prajeme Vám prijemne inzerovanie

Odhlučnenie stien podláh a stropov