Preskočiť na hlavný obsahPreskočiť na vyhľadávaniePreskočiť na menu


Vložiť inzerát zadarmo


Zaregistrujte sa zdarma

Moje inzerátyHlavná stránkaPredaj3 izbový bytNo.73, Gregory’s Road, Colombo 7, Sri Lanka -

No.73, Gregory’s Road, Colombo 7, Sri Lanka

Chcem predať - [24.01.2017] Vymazať / Editovať

Veľkolepé umiestnenia a bývanie v strede hlavného mesta predstavuje jeden z komplexu bytov v No.73, Gregory Road, Colombo 07 (tiež známy ako R G Senayakae Mawatha). Tento luxusný apartmán spadá neprekonateľnou eleganciou do celej architektonickej koncepcie, spolu s využitím moderných zariadení a vybavením pridáva inovatívny pohľad na moderné a estetické mestské bývanie. Luxusný byt sa nachádza v jednej z najznámejších obytných zón. V susedstve je obklopený s niektorými z najlepších škôl, ako je DSSenanayake College a St. Brigity kláštora, zahraničné zastupiteľské úrady krajín, ako je Japonsko, Austrália, Kanada, Ruská federácia, Veľká Británia a mnoho ďalších sú v dochádzkové vzdialenosti od pobyty.

Jedinečnosť bytu na Gregoryho Road je, že všetky izby sú priestranne navrhnuté tak, aby viac dychali a rotovali väčší objem vzduchu s prirodzeným vetraním v miestnostiach.
Niektoré apartmány dokonca zahŕňajú samostatný
vchod pre absolútne súkromie pre majiteľa domu. Okrem bazéna,BBQ pavilónu je na streche plne vybavená telocvičňa a pre každý byt parkovacie miesto. Tento typ stavby patrí do skupiny prvotriednych apartmánov vzhľadom na luxusný život, ktorý poskytuje svojim obyvateľom v jednom z najkrajších susedstiev.


inzeratinzeratinzeratinzeratinzeratinzerat

bazar


Kontaktná osoba: Kristína
Kontakt: Kontaktný formulár
Telefón: 94763327083
Lokalita: Všetky lokality
Cena: 492 476 €
Zobrazené: 627 x

Všetky inzeráty uživateľa
Označiť zlý inzerát
Označiť nesprávnu kategóriu inzerátu
Vytlačiť inzerát
Doporučiť známemu


Kontaktujte inzerenta
Odhlučnenie stien podláh a stropov