Zatvorte

2 izb. byt (44m2) / Lukratívna lokalita / Palárikova / Košic

Cena
115 000 €
Videlo  
34
Pridané
11 Február 2021
( 62 dní staré )
Predávajúci
Axel Axel 0
0 recenzie
101 inzerátov vložených
Člen od Január 2021
Tlač

Realitná spoločnosť PARTNERS REAL Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj 2 izbový byt po rekonštrukcií situovaný v bezprostrednej blízkosti od centra mesta – ul. Palárikova.

Výmera tohto bytu je 44 m2 + 3,5 m2 zasklená loggia a nachádza sa na 7. poschodí z 13. Táto kombinácia ideálneho poschodia a orientácie celého bytu na Severo – Východ (smerom do parku) Vám zaručuje krásny výhľad na koruny stromov. Byt prešiel rekonštrukciou, kedy došlo k výmene elektro inštalácie, osadeniu plastových okien v celom byte, bezpečnostných dverí, plávajúcich podláh, obložkových zárubní so zásuvnými dverami pre úsporu drahocenného priestoru v byte, taktiež bola zrekonštruovaná kúpelňa a samostatne oddelené wc. Fanúšikov rýchleho surfovania internetom isto poteší už zavedený optický internet od firmy Antik. Byt sa predáva zariadený, tak ako ho vidíte na fotkách.

Dispozícia: po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa hneď oproti nám nachádza samostatné oddelené wc, na ľavo máme priestrannú obývačku z ktorej máme aj východ na zrekonštruovanú a zasklenú loggiu. Z predsieni sa po pravej strane uličkou dostávame ku kúpeľni v ktorej sa nachádza vaňa. Ďalej prechádzame do kuchyni, ktorá nám ponúka nie len dostatok pracovného priestoru, ale taktiež dostatok miesta pre umiestnenie jedálenského stola pre 3 osoby. Táto kuchyňa susedí so spálňou.

Bezbariérový panelový bytový dom je kompletne zrekonštruovaný, spoločne priestory sú krásne udržiavané, zmodernizované a pod dohľadom bezpečnostných kamier. V bytovom dome sa nachádzajú 3 nové výťahy (1x nákladný a 2x osobný). Jeho výhodou je samotná poloha v blízkosti centra mesta (3 min. chôdzou), v okolí sa nachádzajú škôlky, školy, nákupne centra, nemocnica, zastávky MHD, …

Náklady na bývanie: 160,- € / mes.

Energetický certifikát: C

Cena nehnuteľnosti je 115.000,- € (vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníckeho práva). Pri financovaní tejto nehnuteľnosti uprednostňujeme hotovostných klientov.

Viac info a foto na: partnersreal.sk