Zatvorte

TOP Exkluzívny 3i byt v Nových Zámkoch na predaj

Cena
117 000 €
Videlo  
17
Pridané
11 Február 2021
( 63 dní staré )
Predávajúci
Axel Axel 0
0 recenzie
101 inzerátov vložených
Člen od Január 2021
Tlač

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3 izbový byt v luxusnej lokalite v centre mesta Nové Zámky. Jedná sa obytný dom po kompletnej rekonštrukcii, zateplený, oplotený s podielom na pozemku a parkovacím miestom pre vozidlo, spoločným pivničným priestorom na odkladanie bicyklov, kočíkov. Predmet predaja sa nachádza na 2 poschodí, po kompletnej rekonštrukcii, kde boli použité luxusné, trendové a kvalitné materiály – bezpečnostné dvere Adlo, elektrospotrebiče zn. Elektrolux, 1 cm hrubé plávajúce podlahy, talianske obklady, kuchynská linka na mieru, medená elektroinštalácia, nové rozvody. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, otvoreného priestoru kuchyňa – obývačka s oknom a dvomi balkónmi, dvoch samostatných spální s balkónmi, kúpelne s vaňou, WC. Cena nehnuteľnosti uvedená v RK. Bližšie informácie k danej nehnuteľnosti Vám ochotne poskytne maklér Ing. Štefan Ölvecký, č.t.: 0902 442 125, email: olvecky@dobrereality.sk.
Chcete vyskúšať prácu tipéra? Kontaktujte ma, môžeme tvoriť tým.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.